top of page

Kiedy najlepiej zgłosić się do projektanta wnętrz?

Im szybciej tym lepiej. Tak jednym zdaniem możemy określić odpowiedni czas. Ze względu na złożoność projektu, niektóre realizacje zajmują od 2 tygodni nawet po kilka miesięcy. Dlatego tak, ważne jest skontaktowanie się z biurem projektowania wnętrz przy samym początku zmian wnętrza.

Przed zakupem inwestycji

Myślisz o zmianie mieszkania? A może chcesz mieszkać w domu? Jeśli myślisz o nowym lokum to tak naprawdę w tym momencie powinieneś myśleć o projekcie aranżacji wnętrza. Jest on niezbędny do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni dla Ciebie i twoich bliskich. Wiąże się to bezpośrednio z osobą, która połączy to wszystko w całość.

 

Najlepszym terminem na poszukiwanie projektanta wnętrz jest moment podjęcia decyzji o zakupie, zmianie lokum, bądź remontu.

Działka

Jeżeli podejmujesz decyzję o budowie domu, niezbędny jest zakup działki. Jednak przestrzeń na której ma stanąć dom, jest kluczowa dla powodzenia projektu. Z doświadczenia wiemy, że nie na każdej działce można spełnić wymagania postawione przez klienta. Dlatego, jeśli marzysz o idealnym domu dopasowanym do Ciebie, warto zgłosić się do architekta wnętrz jeszcze przez zakupem działki pod projekt i budowę domu.

Domu

To samo tyczy się rynku wtórnego. Warto podjąć współpracę z projektantem wnętrz na etapie poszukiwań nowego domu, ponieważ w tym momencie projektant jest w stanie określić plusy i minusy danej inwestycji względem realizacji i oczekiwań inwestora. W naszej pracowni projektowania wnętrz określamy na jakie wyzwania trzeba się przygotować decydując się na daną inwestycję.

Mieszkania

Marzy Ci się idealne mieszkanie? Wybierając mieszkanie u dewelopera warto przed zakupem skonsultować rozkład z projektantem wnętrz. Dzięki temu, będzie on w stanie sprawdzić czy to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Połączy też Twoje wyobrażenie, wizje i założenia z rzeczywistością, a także przedstawi wszystkie możliwości w danej przestrzeni.

Przed remontem mieszkania, bądź domu

Remont mieszkania jest kluczowym elementem odświeżenia przestrzeni zarówno mieszkalnej, jak i zawodowej. Jednak sama myśl o remoncie już przytłacza. Duża ilość pomysłów i inspiracji w głowie nasuwa coraz więcej pytań. Nie warto obarczać się pytaniami i zaprzątać sobie głowy czy wybrane założenia uda się spełnić na danej przestrzeni. Wszelkie wątpliwości rozwieje Ci odpowiedni projektant wnętrz. Dzięki jego pomocy Twoja przestrzeń może stać się tą idealną, spełniać wszystkie założenia, funkcjonalności, które zakładasz, a przede wszystkim wiarę w powodzenie remontu.

 

Skontaktuj się z nami, bo jesteśmy dla Ciebie!

bottom of page