top of page

Poznaj nas

Niedawno powstała Moja Autorska Pracownia Projektowania Wnętrz. To miejsce naszej wspólnej pracy, ale też pewnego rodzaju showroom, do którego serdecznie zapraszamy na kawę naszych klientów.

Naszym głównym założeniem jest tworzenie wnętrz funkcjonalnych, które jednocześnie będą piękne. Korzystamy z najlepszych materiałów i technologi, by naszym klientom żyło się lepiej. Uwielbiamy w twórczy sposób mieszać różne style, dzięki czemu nie zamykamy się w konkretnych epokach, a każdy projekt jest dla nas wyzwaniem.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasza pracownia świadczy usługi kompleksowe wraz z nadzorem autorski, co zwalnia klientów z wielu zadań związanych z wykańczaniem domu czy mieszkania

beska-design.jpg

Poznaj mnie

Anna-Beska-beskadesign.jpg

Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim wnętrzu... bym to Ja zaprojektowała idealną przestrzeń dla Ciebie.

Lubię słuchać ludzi i przekładać ich potrzeby do przestrzeni zachowując funkcje, formę i ergonomię.

 

​Cześć nazywam się Ania, jak duża część społeczeństwa nie pracuje w swoim wyuczonym zawodzie, choć miało tak być!

​​Jestem Absolwentką Politechniki Warszawskiej, ale nie jest to kierunek Architektura. Jestem Absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, ale ten kierunek również nie ma nic wspólnego z projektowaniem. Na zakończenie ukończyłam Europejska Szkołę Wyższą w Sopocie i co....?  i jestem PROJEKTANTKĄ WNĘTRZ :).

Projektowanie przeplatało się przez całe moje życie, a tak na dobre zaczęłam zgłębiać tajniki już 10 lat temu pracując i projektując w firmie produkującej ekskluzywne meble kuchenne i nie tylko. Szybko zrozumiałam, że projektowanie to moja droga i intensywnie podnosiłam swoje kwalifikacje i umiejętności. Obecnie jestem już doświadczoną projektantką wnętrz zarówno w teorii jak i praktyce.  Jednocześnie ciągle uczę się i poszerzam swoje kompetencje.

bottom of page