top of page

Co zyskasz dzięki współpracy z projektantem wnętrz?

zalety-wpolpracy-z-projektamnetm-wnetrz (1).jpg

Podjęcie decyzji i stworzeniu swojej wymarzonej przestrzeni mieszkalnej z projektantem wnętrz to nie tylko połączenie designu i funkcjonalności, ale także oszczędność pieniędzy i czasu. Dzięki temu rozwiązaniu zachowasz nie tylko spokój ducha, że twoja przestrzeń zostanie tą wymarzoną, ale także pewność, że Twój dom czy mieszkanie zostało wykończone w pełni tak jak to zostało zaplanowane.

Pieniądze

Przy inwestycjach deweloperskich kluczowe jest wprowadzenie zmian tzw. inwestorskich na etapie budowy. Dzięki zgłoszeniu tych założeń wcześniej, deweloper nie obciąża dodatkowymi kosztami kupującego. Pozwala to oszczędzić pieniądze, ale  te zmiany, zgłoszone odpowiednio wcześnie często dokonywane są bez dodatkowych opłat, a więc oszczędzasz czas, pieniądze a zarazem uzyskasz wymarzoną przestrzeń.

Czas

Czas, bo obecnie każdy z nas ma go za mało. Zorganizowanie materiałów i wykonawców w odpowiednim momencie przez projektanta wnętrz, zapewni Ci najkrótszy czas remontu  i wykończenia (na dobrych specjalistów czeka się średnio 4-8 miesięcy).

Pewność wykonania

Projektant wnętrz to profesjonalista, który wspiera wiedzą techniczną i doświadczeniem. Poprzez skierowanie się do niego w odpowiednio szybkim czasie przed remontem, ma on możliwość przygotowania projektu zarówno funkcjonalnego jak i designerskiego. Przekłada się to na spokój i wiarę na szczęśliwe zakończenie remontu. 

Nie zastanawiaj się dłużej i zaufaj profesjonalistom z Beśka design. 

bottom of page